29 Mayıs 2017

Yakkay Ürünleri

Türkiye distribütörü olduk…

YAKKAY, dünyanın her yerinde yenilikçi ürünleri ile ses getirmiştir.

YAKKAY ürünleri kask ve tamamlayıcı parçalarıyla şehir bisikletçiliğine bambaşka bir boyut getirmiştir.

Artık kask takmayı sevmeyenler de kaskın üzerine kendi kişiliklerini yansıtan kaplamaları takarak farklı bir görünüme sahip olabilir.

Smart Two in mold kasklar mükemmel ve yapısı ile sağlam ve pürüzsüzdür, tüm bunların yanında sadece 260gr ağırlığında olup mükemmel rahatlık için 6 kanallı havalandırma sistemi mevcuttur.

Saniyeler içinde takıp kafanıza göre ayarlayabilirsiniz, EN1078 (EU) ve CPSC (US) yöntemlerine göre test edilip sertifikalandırılmıştır.

YAKKAY kasklarının başlıca ödülleri aşağıdaki gibidir;

Yakkay ürünlerini artık seçmek çok kolay;

 

1.Adım; kafa ölçünüzü almak: Aşağıdaki yönergelere göre kafa ölçünüzü alabilirsiniz.

 

2.Adım; kaskınızın 1. kademesi olan ana kask yapısını seçebilirsiniz.

 

3.Adım; eğer klasik kasklardan sıkıldıysanız ve artık kaskınızın tarzınızın bir parçası olmasını istiyorsanız, aşağıdaki tekstil kaplamalardan herhangibirini seçebilirsiniz.

 

YAKKAY kasklarını kullandıktan sonra kuru ve temiz kalması için bisikletinizde saklayabilirsiniz, bunun için sadece YAKKAY SAFE ONE kask taşıyıcıyı kullanabilirsiniz.

YAKKAY YAĞMURLUKLAR

 YAKKAY yağmurlukları %100 PU Trikot kaplamalı sugeçirmez nefes alan tip kumaşı ile sizi en ağır yağmura ve rüzgara karşı koruyarak klasik ve stil görüntüsü ile şehir bisiklet hayatında tarzınızı göstermenizi sağlar.