6 Haziran 2017

THE PEOPLES PONCHO

THE PEOPLES PONCHO TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ OLDUK.

Genelde yağmurluk veya pancho kullanan, kullanıcılır dizayn, yağmurdan koruma ve hafiflik konusunda tüm özelliklerin pozitif olarak toplandığı bir ürün bulamamışlardır, ancak The people’s poncho ile tüm bu özellikler tek bir üründe birleştirilmiştir. Artık bisiklet kullanıcıları ve yağmurlu havalarda yağmurun zevkini yaşamak isteyen herkes The People’s poncho ürünleri ile özgürce hareket edebilecek.

The people’s poncho ürünlerini diğerlerinden ayıran özellikler;

1-Pancho üzerinde su tutmayan özel, hava alan kumaştan imal edilmiştir.

2-Bisiklet kullanıcıları için kolaylık olması için iç kısmında, gidona sabitleme kuşakları vardır.

3-eteklerinde ve kapşonunda reflektörleri vardır.

4-göğüs cebi tamamen yalıtılmış olduğundan, seyahat esnasında cebinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

5-Kullanmadığınız zaman, özel çantasına koyarak istediğiniz yere götürebilirsiniz.

雨伞  Çince kelimesinin anlamı Şemsiyedir, ürünün ana ruhu Çin’den geldiği için firma Çince ismi de ön planda tutmak istemiştir. 伞 logodaki bu kelime şemsiye demektir, zaten şeklen de şemsiye şeklindedir. bunula birlikte 雨 4 adet yağmur damlasıdır bunun da anlamı yapmurdur.
Tek bir beden ve birçok renk seçeneği ile kişiliğinize ne uygun ürünü seçebilirsiniz, ürünler 100% su geçirmez Japon polyesterinden üretilmiştir, reflektive kısımlar gece seyahatlerinde farkedilmenizi sağlar. Tüm bunlar ile beraber, kapalı halde iken sadece küçük bir çanta büyüklüğünde olan panchonuz, sürekli yanınızda sizi yağmurdan korumak için hazır olacaktır.

 

 


 

MODELLER