14 Mayıs 2017

2. EL KLASİK BİSİKLETLER

2.EL AVRUPA KLASİK BİSİKLETLER

Koleksiyonerlerimiz vasıtasıyla dünyanın heryerinden getirdiğimiz en seçkin klasik bisikletleri, aşağıda görebilirsiniz. Listemiz sürekli olarak güncellenmekte olup, 1870 ila 2000 li yıllara kadar geniş tarih aralığındaki ürünler zaman zaman açık arttırma ile de satılmaktadır.

Bisikletlerin hepsi yerinde orijinal parçalarıyla retrifiye edilmiş olup, tamamen kullanılabilir durumdadır. Gönül rahatlığı ile dekor amaçlı kullanabileceğiniz gibi, ulaşım amaçlı olarakta kullanabilirsiniz.

 

  Gazelle Beauty Lady

57cm kadın kadro, üzerinde tüm aksesuarları mevcut (ay kilit, arka ve ön bagaj, stop ve ön far,zil, arka bagaj lastiği) standart aksesuarları olan arka lastik koruma ve zincir korumaları orijinal gazelle markadır, Lastikler krem rengi schwalbe delta cruisedir, ürün strumey archers göbekten 3 vitesli olup frenleri çubuk sistemdir.

 

  Gazelle Rococo

57cm erkek kadro, üzerinde tüm aksesuarları mevcuttur (ay kilit, arka bagaj, stop ve ön far, zil, arka bagaj lastiği) standart aksesuarları olan arka lastik koruma ve zincir korumaları orijinal gazelle markadır, Lastikler siyah schwalbe markadır, ürün vitessiz olup, kontra fren sistemi vardır.

 

 

 

 

Gazelle Tour Populair Excellent

57cm erkek kadro, üzerinde tüm aksesuarları mevcuttur (ay kilit, ön ve arka bagaj, stop ve ön far, zil, arka bagaj lastiği, İtalyan Monte Grappa heybe, Lepper Primus kösele sele ) standart aksesuarları olan arka lastik koruma ve zincir korumaları orijinal gazelle markadır, Lastikler siyah schwalbe markadır, ürün strumey archers 3 göbekten vitestir, frenleri çubuk sistemdir.

 

  Gazelle Barbados

57cm kadın kadro, üzerinde tüm aksesuarları mevcuttur (ay kilit, ön ve arka bagaj, stop ve ön far, zil, arka bagaj lastiği) standart aksesuarları olan arka lastik koruma ve zincir korumaları orijinal gazelle markadır, Lastikler siyah schwalbe markadır, ürün strumey archers 3 göbekten vitestir, frenleri çubuk sistemdir.

 

  Gazelle Flair

57cm kadın kadro, üzerinde tüm aksesuarları mevcuttur (ay kilit, ön ve arka bagaj, stop ve ön far, zil, arka bagaj lastiği) standart aksesuarları olan arka lastik koruma ve zincir korumaları orijinal gazelle markadır, Lastikler siyah schwalbe markadır, ürün vitessiz olup, kontra fren sistemi vardır.

 

 

 

  Gazelle Golden Sun

57cm kadın kadro, üzerinde tüm aksesuarları mevcuttur (ay kilit, ön ve arka bagaj _sepet yok_ stop ve ön far, zil, arka bagaj lastiği) standart aksesuarları olan arka lastik koruma ve zincir korumaları orijinal gazelle markadır, lastikler krem rengi schwalbe delta cruise, ürün strumey archers 3 göbekten vitestir, frenleri çubuk sistemdir.